oguzsh

Web/Mobile Developer
0
Sipariş
0
Yorum

İş İlanı Hakkında

Selam, Ben Oğuzhan, Mobil & Web Geliştiricisiyim. Mobil ve Web Uygulama Geliştirme konusunda 2 yıllık tecrübem var. Android ve IOS uygulama geliştirme için React Native kullanıyorum. Verdiğim hizmetler: React Native ile uygulama geliştirme Uygulamanıza Admob entegresyonu Email, Google, Facebook Kullanıcı girişi Firebase entegrasyonu Web sitenizi mobil uygulama haline getirmek Uygulamalarınızın PHP ve MySQL veya NodeJS ve MongoDB ile CRUD operasyonlarını hazırlamak 100% Hızlı ve Garantili Teslimat Ücretsiz destek ve danışmanlık Geliştirebileceğim uygulamalar : Restorant & Yiyecek Uygulamaları Chat Uygulamaları QR ve Barkod Uygulamaları Kamera Uygulamaları. Ve Kullanıcı talebine göre uygulama

Paketleri Karşılaştırın

Hangi paketi seçeceğine karar veremiyorsan freelancer’dan ücretsiz danışmanlık alabilirsin.

150,00 ₺
Temel
1.000,00 ₺
Standart
2.000,00 ₺
Pro
Açıklama TEMEL
Web sitenizi mobil uygulama haline getiriyorum. Admob ile reklam sistemi entegrasyonu
STANDART
Mobil uygulamanızı hazırlıyorum. Admob ile reklam sistemi entegrasyonu yapıyorum. API sisteminizi hazırlıyorum (Php, MySQL veya Nodejs, MongoDB)
PRO
Mobil uygulamanızı hazırlıyorum. Admob ile reklam sistemi entegrasyonu yapıyorum. API sisteminizi hazırlıyorum (Php, MySQL veya Nodejs, MongoDB) Firebase Bağlantınızı yapıyorum.
Revizyon 5 5 5
Teslim Süresi 3 gün 14 gün 29 gün
150,00 ₺ 1.000,00 ₺ 2.000,00 ₺

react native ile ile mobil uygulamanı geliştirebilirim n_n

Hemen Al 150,00 ₺
Mekatronik
Son Görülme 7 ay önce
Ort. Yanıt Süresi 50 dakika
Ilan Tarihi 17.05.2020