Nasıl Çalışır

Frelens İşler, Hızlı ve Güvenli İşler!

1. Frelens bir hizmet satın aldığınızda ödediğiniz tutar satıcıya anında aktarılmak yerine önce iyzico havuz hesabına aktarılır ve işin tamamlanması beklenir.

2. Alıcı, satıcının işe başlaması için gerekli temel bilgileri ve işin detaylarını gönderdikten sonra geri sayım başlar.

3. Satıcı, iş ilanında belirttiği maksimum teslim süresi içinde işi alıcıya teslim etmekle yükümlüdür. İş, zamanında teslim edilmezse sipariş iptal edilir ve satıcıya olumsuz yorum bırakılır. Alıcının ödediği ücret ona iade edilir.

4. İş teslim edildikten sonra alıcı işi inceler, şayet sonuç iş tanımında belirtilen kriterlere uygunsa işi onaylar. İş fiyatının üzerine, frelens.com komisyon ücreti yansıtılarak ücret iyzico havuzuna aktarılır. (Komisyon iş veren tarafından kesilir) Ardından ilk etapta havuz hesabına aktarılan ücret, %10 Frelens.com hizmet bedeli kesilerek satıcının hesabına aktarılır.

5. Eğer iş, alıcının beklediği gibi değilse alıcı satıcıdan revizyon talep edebilir. Satıcı, belirlenen revizyon süresi içinde gerekli düzenlemeleri yaparak işi alıcıya tekrar teslim eder.

6. Alıcı, işi teslim aldıktan sonra iş hakkında yorumda bulunur. Dilerse teslim aldığı işi, satıcının teslim ettiği işler kısmında yayımlatabilir.

Yardıma ihtiyacınız var mı?

Size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında konuşmak isteriz.

yardım görseli



Frelens bülten ile gündemde kalın

Frelens gündemlerini buradan takip edebilirsiniz.

Daha Fazlası
frelens blog görseli

Sıkça Sorulan Sorular

Frelens sıkça sorulan sorular bölümüne buradan erişebilirsiniz.


Daha Fazlası
frelens sss görseli
background animasyonu