Hakkimda

Frelens Kuruluş

Frelens İnovasyon Bilişim Teknolojileri A.Ş. 26.02.2020 tarihinde İstanbul Beşiktaş 'da kuruldu.

Frelens Nedir

FRELENS, üniversite eğitimine devam eden öğrencilerin veya yeni mezun olmuş adayların, iş dünyasının olanaklarıyla tanışması ve profesyonel iş süreçlerinde yer almasını hedefleyen genç ve yeni nesil çalışma platformudur.

Verimli çalışmanın genç ve dinamik haliyle tanışın.

Genç yetenekler FRELENS üzerinden gerçekleştirdikleri üretimlerle eğitim aldığı meslek dalında aktif olma şansı yakalar, iş dünyasının dinamiklerine adapte olur ve kendi belirledikleri bütçelerle kazanıma geçerler. FRELENS platformunda tamamlanan her başarılı iş, öğrencilere ekstra fırsatlar sunar. Öğrenciler çalışma performanslarına göre ekstra tip’ler alabilir ve burs olanakları yakalayabilirler.

Frelens’i Neden Kurduk?

Çıkış Noktamız

Yola çıkarken iş dünyasını genç ve dinamik bir çalışma şekliyle tanıştırmak istiyorduk. Aynı zamanda FRELENS platformunun öğrenciler için de yeni fırsatların başlangıç noktası olmasını hayal ettik.

Hayalimiz

Ardından hedefimizi bir adım öteye taşıdık ve aslında gerçek hayalimizin öğrencilerle çalışmak isteyen HERKESİ bu platformla buluşturmak olduğuna karar verdik.

Amacımız

FRELENS’in var olma amacı; Üniversite öğrencilerinin eğitim hayatları sırasında okudukları meslek alanına dair GERÇEK ÜRETİM yapabilmesi ve “öğrenci işi” söylemine yepyeni ve pozitif bir bakış açısı getirmek istiyoruz. Vizyonumuz; öğrencilerin kendi öz saygılarını kazandığı, eğitim aldıkları meslek alanlarında daha aktif üretim yaparak motive olduğu ve en önemlisi, iş yapmak isteyen herkese kendi yetenekleriyle destek olarak yeni bir gelir modeli yaratmak veya anlamlı fırsatların kapısını aralamayı hedefliyor.


Yardıma ihtiyacınız var mı?

Size nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında konuşmak isteriz.

yardım görseliFrelens bülten ile gündemde kalın

Frelens gündemlerini buradan takip edebilirsiniz.

Daha Fazlası
frelens blog görseli

Sıkça Sorulan Sorular

Frelens sıkça sorulan sorular bölümüne buradan erişebilirsiniz.


Daha Fazlası
frelens sss görseli
background animasyonu