sevenseals

Yazılım Geliştirme Topluluğu
0
Sipariş
0
Yorum

İş İlanı Hakkında

Hayal ettiğin mobil uygulamayı bütün aşamalarıyla birlikte gerçek zamanlı çalışan bir yazılıma geçirmek ister misin? Bir girişim fikrin varsa veya işlerini kolaylaştırmak için bir mobil uygulama geliştirmek isteyip bunu nasıl yapacağını bilmiyorsan, sen sadece fikrine odaklan, detayları SevenSeal halleder. İstediğin mobil uygulamanın ilk aşamasından son aşamasına kadar profesyonelce geliştirilmesini ve bu uygulamanın hem iOS hem de Android'de yer almasıın istiyorsan biz senin isteklerini gerçekleştirebiliriz.

Paketleri Karşılaştırın

Hangi paketi seçeceğine karar veremiyorsan freelancer’dan ücretsiz danışmanlık alabilirsin.

450,00 ₺
Temel
700,00 ₺
Standart
1.200,00 ₺
Pro
Açıklama TEMEL
Basit veritabanı operasyonları içeren, maksimum 10 sayfa içeren ve yayınlandıktan sonra profesyonel desteğin verilmediği uygulamalar için.
STANDART
Herhangi bir internet sitesiyle bağlantı kurulabilen, kullanıcı güvenliğine önem veren ve sizler için geliştirici panelinin bulunduğu uygulamalar için. Uygulama App Store ve Play Store'da yayınlandıktan sonra profesyonel destek verilmez
PRO
Uygulamanın bütün yönetimine hakim olabileceğiniz panel bulunan, detaylı ve karmaşık veritabanı operasyonları bulunan, mail ve sms ile bilgilendirme desteği sağlanan, güvenlik açıklarının kapatılması üzerine özel olarak ilgilenilen ve 3 aya kadar profesyonel destek verilen mobil uygulamalar içindir. Daha sonraki bakım hizmetleri ücrete tabiidir.
Revizyon 20 30 50
Teslim Süresi 7 gün 15 gün 21 gün
450,00 ₺ 700,00 ₺ 1.200,00 ₺

taslaktan tasarıma, tasarımdan yazılıma ios/android uygulamalar

Hemen Al 450,00 ₺
Abdullah Gül Üniversitesi
Son Görülme 3 yıl önce
Ort. Yanıt Süresi 50 dakika
Ilan Tarihi 09.05.2020