zekiahmetbayar
zekiahmetbayar
0 Takipçi

zekiahmetbayar

Bilgisayar Mühendisliği Öğrencisi 4/4
0 Yorum
İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi
Tekrarlanan Sipariş 0
Son Görülme 2 hafta önce
Ort. Yanıt Süresi 2 hafta önce
Üyelik Tarihi 14.06.2020
Sipariş Adedi 0

Yetenekler

Hakkımda

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü, 4. Sınıf öğrencisiyim. 3 yıldır web geliştirme üzerine çalışıyorum. Linux sistemler ve Web geliştirme alanlarında uzmanlaşma yolunda emin adımlarla ilerliyorum. Sayısız kuruma sayısız website geliştirdim. Lakin portfolyoma eklememe rağmen kaydedilmediği için buraya ekleyemiyorum. Website siparişlerinizi en geç 4 günde teslim edebilirim. Temayı beraber seçer, her adımı beraber atar, tamamen isteğiniz doğrultusunda ilerleriz. Beni seçtiğiniz için teşekkür ederim.

Portfolyo

zekiahmetbayar

Makfe Makina Web Sitesi

Makfe Dolum Makinaları siteyi kendilerine yaptığım tarihte yeni kurulmuşlardı. Statik yapıya sahip bu web sitesinde, 3 dil özelliği bulunmakta. makfemakina.com adresinden halen ulaşılabilir halde.

zekiahmetbayar

Kişisel Web Sitesi

Kendim için oluşturduğum kişisel web sitem. Sade tasarımı ile dikkat çekmesi ve kişisel profil yönlendirmelerim için oluşturuldu. zekiahmetbayar.com.tr adresinden ulaşılabilir.

zekiahmetbayar

Elektropol Kumanda Sistemleri Web Sitesi

Elektropol Kumanda Kontrol Sistemleri kendi web sitelerini yenilememi istemişleri. Wordpress tabanlı, 10 dil seçeneği olan bu site elektropolkumanda.com üzerinden ulaşılabilir durumda.

İş İlanları

Değerlendirmeler