gepetto
gepetto
0 Takipçi

gepetto

Data Entry Specialist and Virtual Assistant
0 Yorum
Gazi Üniversitesi Turist Rehberliği
Tekrarlanan Sipariş 0
Son Görülme 3 yıl önce
Ort. Yanıt Süresi 3 yıl önce
Üyelik Tarihi 18.04.2020
Sipariş Adedi 0

Yetenekler

Hakkımda

Merhaba, Benim adım Mehmet. Dürüstlüğe ve iyi çalışma ilişkisine inanan, özverili ve çalışkan bir insanım. Freelance sektöründe yeniyim ama beni bu konuda iyi yapan bazı niteliklerim var. Eğitim geçmişim müşterilerimin beklentilerine göre çalışmama yardımcı oluyor. Eksik olduğum konuları ücretli sertifika programları ile sürekli geliştiriyorum. Veri girişi, Web araştırması, Google dokümanları ,MS Office , Dijital Pazarlama , Logo ve Banner Tasarım, Word Press , Sosyal Medya Yönetimi , İnsan Kaynakları Yönetimi , İşletme Yönetimi konularında deneyimlere ve sertifikalara sahibim. Freelance işlerimden elde ettiğim gelirlerin %70 ini hayvan barınakları ve sokak hayvanları için kullanacağım. Eğer benimle çalışıyorsanız, tek seferde birden fazla hizmet alma şansınız olacak. Başarımı dakik ve planlı çalışmaya borçluyum. Düşündüğünüz iş kolu üzerinde daha fazla bilgi almak için , istediğiniz zaman sorularınızı iletebilirsiniz. Teşekkür ederim.

Portfolyo

gepetto

Virtual Assistant

Fast, Reliable & Most Accurate Data Entry Available Online. All kinds of Virtual Assistant, Admin Support or Office Assistance and Designer at your fingertips.

gepetto

Data Entry Specialist

You will receive: ☑100% satisfaction guarantee ☑ High-Qality Deliverable ☑ An On-time Delivery in a Poper Format ☑ Money – Back Guarantee ☑ 100% Confidentiality

gepetto

Why should we work together ?

☑ I can dedicate 30 hours/ week ☑When we work together , you will help animal shelters because our %70 income goes to animal shelters.

İş İlanları

Değerlendirmeler