gepetto

Data Entry Specialist and Virtual Assistant
0
Sipariş
0
Yorum

İş İlanı Hakkında

☑ Ms Word'den Excel'e , ☑ Excel'den Ms Word'e , ☑ Pdf'ten Excel'e ☑Excel'den Pdf'e Verilen formatta'ki tüm veriler , istenilen format'a uygun olarak hızlı bir şekilde düzenlenir. İşletme verilerine uygun excel grafikleri düzenlenir. İşletmeler için haftalık , aylık ve yıllık ürün takip ve satış çizelgeleri düzenlemek. Maliyet, Kâr ve Bütçe Raporlama işlemleri ve bunlara uygun fonksiyonları düzenlemek. ☑ İş sürecimiz, ihtiyacınız olan iş hakkında, bize bilgilendirici bir mail atmanızla başlar. ☑ İşin olabilirliği, fiyatı ve tahmini bitiş süresini, değerlendirmeniz için size sunarız. ☑ Tüm konularda anlaşma sağlandıktan sonra proje üzerinde çalışmaya başlarız. ☑ Projeyi başlangıçta ve belirli aşamalardan sonra, test ve revize etmeniz için size göndeririz. ☑ Sizden gelen geri bildirimler doğrultusunda projeye yön veririz. ☑ Proje tamamlanıp, siz kabul ettikten sonra, ücreti talep ederiz. ☑ Dilerseniz sizlerin sayesinde yardımda bulunduğumuz barınaklara veya küçük dostlarımıza ait resimleri paylaşabiliriz.

Paketleri Karşılaştırın

Hangi paketi seçeceğine karar veremiyorsan freelancer’dan ücretsiz danışmanlık alabilirsin.

30,00 ₺
Temel
70,00 ₺
Standart
120,00 ₺
Pro
Açıklama TEMEL
İstenilen format'a uygun bilgilerin tüm test ve revize işlemleri dahil 1 / 3 saat içerisinde tamamlandığı iş paketidir.
STANDART
İstenilen format'a uygun bilgilerin tüm test ve revize işlemleri dahil 5 / 7 saat içerisinde tamamlandığı iş paketidir.
PRO
İstenilen format'a uygun bilgilerin tüm test ve revize işlemleri dahil 9 / 12 saat içerisinde tamamlandığı iş paketidir.
Revizyon 1 3 5
Teslim Süresi 2 gün 3 gün 4 gün
30,00 ₺ 70,00 ₺ 120,00 ₺

çevrimiçi, hızlı, güvenilir ve en doğru veri girişi. her türlü sanal asistan, yönetici desteği veya ofis yardımı ve tasarımcı parmaklarınızın ucunda.

Hemen Al 30,00 ₺
Gazi Üniversitesi Turist Rehberliği
Son Görülme 4 yıl önce
Ort. Yanıt Süresi 50 dakika
Ilan Tarihi 20.04.2020